Stojąc na straży praw i interesów polskich przedsiębiorców, pragniemy podzielić się z Państwem listem otwartym skierowanym do najwyższych władz naszego kraju. Treść niniejszego listu odzwierciedla nasze głębokie niepokoje dotyczące działań, które mają bezpośredni wpływ na sektor małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz na naszą suwerenność jako członka Unii Europejskiej. Znajdujące się w jego treści informacje dotyczą groźby wprowadzenia zakazu produkcji i sprzedaży płynów do papierosów elektronicznych w tzw. systemach otwartych oraz używania dodatków smakowych w systemach zamkniętych.

Działamy w imieniu wielu przedsiębiorców i pragniemy podkreślić wagę sprawy, która dotyczy nie tylko konkretnego sektora rynkowego, ale również fundamentalnych wartości, takich jak niezależność decyzyjna naszego kraju. Zachęcamy do uważnej lektury poniższego listu oraz do podjęcia refleksji nad jego treścią.

Obraz autorstwa pressfoto na Freepik