IECIE Shenzhen eCig Expo to największe targi branży vape w Azji. Podczas wydarzenia można zapoznać się z najnowszymi modelami e-papierosów oraz produktami powiązanymi.
Tegoroczna edycja ze względu na panujące ograniczenia w podróżowaniu, oprócz tradycyjnego fizycznego wydarzenia, równolegle będzie dostępna w opcji wirtualnej. Szacuje się, że nowa forma targów jest w stanie przyciągnąć 10 tys. użytkowników na całym świecie, co daje 2500 wystawcom Vape możliwość prezentacji swoich produktów praktycznie bez żadnych ograniczeń. Zainteresowani mogą zalogować się na wirtualną wystawę od 20 lipca do 20 sierpnia i przejrzeć profile marek vape oraz wszystkie dostępne katalogi produktów. Stworzona w tym celu aplikacja daje wiele możliwości, takich jak np. system rekomendacji konkretnych ofert pod kątem naszych oczekiwań, transmisje na żywo.
W tym roku bilety będą kosztować 10 USD do 20 lipca oraz 20 USD po 20 lipca.
Taka sama cena obowiązuje w przypadku wykupienia dostępu do wirtualnego Expo.

Więcej informacji en.iecie.com