VAP poszukuje dostawcy masek.

Stowarzyszenie Vaping Association Polska prosi o przesyłanie ofert na półmaski ochronne, które mogą być używane przez pracowników ochrony zdrowia. Prosimy o przesyłanie ofert na maski odpowiednie dla aktualnego stanu epidemiologicznego z wyszczególnieniem daty dostępności oraz ceny jednostkowej.

Podczas przygotowywania ofert, uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, że wszystkie zakupione półmaski będą przekazane bezpłatnie pracownikom ochrony zdrowia. W razie potrzeby, Stowarzyszenie VAP podpisze stosowną deklarację stwierdzającą do kogo trafią zakupione półmaski.

Oferty oraz ewentualne zapytania prosimy przesyłać na: p.jaskola@vapingassociation.pl lub prosimy o kontakt pod numerem 509-555-654.