Zaangażowanie Vaping Association Polska w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu zostało docenione w najnowszej edycji Raportu CSR.

Członkowie VAP produkujący wcześniej e-liquidy rozpoczęli produkcje płynów do dezynfekcji rąk oraz dostarczyli testy na obecność koronawiursa do szpitala w Kielcach.
Przedsiębiorstwa takie jak KEKOS czy EXPRAN są czynnie zaangażowane w pomoc lokalnym jednostkom służby zdrowia.
Ponadto Stowarzyszenie VAP poszukuje dostawców półmasek ochronnych, które mogą być używane przez pracowników służby zdrowia.

Tegoroczna edycja Raportu CSR została w całości poświęcona kulisom walki polskiego biznesu z epidemią koronawirusa. Doceniając ogromny wkład w walkę z pandemią, wyróżniono przede wszystkim sieć sklepów Żabka oraz Caritas Polska. Stowarzyszenie Vaping Association Polska tym bardziej może czuć się docenione będąc wśród organizacji i przedsiębiorstw, które podejmują działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i oferują pomoc nie oczekując niczego w zamian.

Stowarzyszenie Vaping Association Polska cały czas bierze czynny udział w walce z epidemią w naszym kraju i wszystkimi możliwymi środkami wspomaga polską służbę zdrowia.

Artykuł na portalu money.pl